Ruloninės vejos pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje ir pristatymą atliekame kiekvieną savaitę nuo antradienio iki penktadienio.

Jeigu norite gauti kitos dienos ruloninės vejos pristatymą, tai išankstinę sąskaitą reikia apmokėti iki 12val. Užsakymas laikomas priimtu, kai jis yra pateiktas ir už jį yra pilnai apmokėta bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą.

Kitos dienos ruloninės vejos pristatymas vykdomas miestuose - Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Jonava, Kėdainiai, Ukmergė, Garliava ir Grigiškės.

Ruloninės vejos pristatymą vykdome vieną kartą per savaitę (ketvirtadieniais) miestuose – Klaipėda, Telšiai, Plungė, Kretinga, Palanga, Gargždai.

Kituose miestuose ruloninės vejos pristatymą vykdome pagal poreikį, tačiau galimas pristatymo mokestis.

LABAI SVARBU, kad užsakant bet kokį kiekį ruloninės vejos, prie išsikrovimo vietos būtų galimybė privažiuoti ir išvažiuoti krovininiam automobiliui (bendras ilgis - 9m. ir iki 24 tonų svorio). Išsikrovimo vieta turi būti kieto pagrindo - trinkelės, asfaltas, betonas ir netinkama iškrovimo vieta – smėlis, žvyras.

Ruloninės vejos kainas galite sužinoti ČIA.

Ruloninės vejos pristatymas vykdomas pagal grafiką, o ruloninė veja būna tvarkingai sukrauta ant palečių. Krovininio automobilio vairuotojas naudodamasis krovininiu liftu iškraus Jūsų ruloninės vejos užsakymą ant kieto pagrindo ir naudodamasis prekių transportavimo vežimėliu galės atvežti arčiau tvarkomo ploto. Krovinio automobilio stovėjimo laikas išsikrovimo vietoje iki 1 val.

 

Ruloninės vejos prekyba

Veją pristatome šviežią, laiku ir už sutartą kainą.

ĮSIGYTI

Kaip įsirengti ruloninę veją?

Papasakosime, kaip įsirengti ruloninę veją patiems.

SUŽINOTI DAUGIAU

Ruloninės vejos įrengimas

Papasakosime plačiau apie mūsų teikiamą paslaugą.

SUŽINOTI DAUGIAU

Ruloninės vejos pristatymas

Papasakosime plačiau apie ruloninės vejos pristatymą.

SUŽINOTI DAUGIAU