Papasakosime plačiau kokia yra ruloninės vejos charakteristika. Svarbu prisiminti, kad ruloninė veja yra parduodama tik su pristatymu ir ruloninės vejos pasiimti savo transportu – negalima.

Ruloninė veja yra auginama vietiniame Lietuvos ūkyje, dėl to mes galime užtikrinti aukščiausią kokybę ir greitą pristatymą. Ruloninė veja yra išpjaunama ir nuimama mechaniniu būdu su 2 – 3 cm žemės sluoksniu, kurių bendras svoris yra didelis (1 m2 ruloninės vejos sveria 20 – 25 kg). Taigi, jeigu užsisakysite 50 m2 ruloninės vejos, tai ji svers daugiau nei vieną toną. Svoris gali būti dar didesnis, jeigu ruloninė veja bus nuimta po didelio lietaus.

Ruloninės vejos rulono išmatavimai gali būti dviejų dydžių:

  • Standartinio dydžio 40*125 cm.
  • Maxi dydžio 100*1000 cm. Tokio dydžio ruloninės vejos rulonus rekomenduojame kloti itin dideliuose plotuose, kaip stadionuose, aikštynuose ir kt.

Ruloninės vejos rulonai būna tvarkingai sukrauti ant palečių ir pristatomi klientui. Nėra jokio papildomo iškrovimo ar paletės mokesčio. Krovininio automobilio vairuotojas naudodamasis prekių transportavimo vežimėliu iškraus Jūsų užsakymą ir pastatys ant kieto pagrindo (trinkelių, betono, asfalto ir kt.).

Ruloninės vejos kainas galite sužinoti ČIA.

Perskaičius kokia yra ruloninės vejos charakteristika sužinojote, kad mūsų parduodama ruloninė veja yra kokybiška, užauginta natūraliame grunte, sodriai žalios spalvos ir auginama Lietuvoje.

Ruloninės vejos prekyba

Veją pristatome šviežią, laiku ir už sutartą kainą.

ĮSIGYTI

Kaip įsirengti ruloninę veją?

Papasakosime, kaip įsirengti ruloninę veją patiems.

SUŽINOTI DAUGIAU

Ruloninės vejos įrengimas

Papasakosime plačiau apie mūsų teikiamą paslaugą.

SUŽINOTI DAUGIAU

Ruloninės vejos pristatymas

Papasakosime plačiau apie ruloninės vejos pristatymą.

SUŽINOTI DAUGIAU