Papasakosime plačiau apie mūsų teikiamą paslaugą – ruloninės vejos įrengimas.

Sklypo lyginimas ir dirvos paruošimas ruloninei vejai yra pagrindiniai darbai, kuriuos privaloma atlikti kokybiškai, nes tai stipriai įtakos galutinį rezultatą. Jeigu sklypas gausiai apaugęs piktžolėmis, tai svarbu iš anksto nupurkšti specialiais herbicidais ir taip jas panaikinti.

Jeigu Jūsų sklype yra sena velėna, ją būtina pašalinti ir tam naudojame specialų velėnos rėžtuvą, kurio pagalba žolė ar sena velėna išpjaunama su 1,5 - 3 cm žemės sluoksniu. Tokiu būdu pašalinus seną velėną, galime užtikrinti, kad iš sklypo nėra išvežamas derlingas žemės sluoksnis ir ir sutaupome kliento pinigus naujos žemės atvežimui. Arba galime įdirbti žemę ir supurenti dirvos paviršių. Tam naudojame rekultivacinę žemės frezą. Ruloninės vejos įrengimui reikalingas išpurentas dirvos paviršius, kurio derlingas augalinis sluoksnis turėtų būti apie 10 cm.

Ruloninės vejos įrengimui dar kartą purename ir lyginame dirvos paviršių su specialiu grunto paruošėju. O mechanizuoto grėblio pagalba surenkami didesni akmenukai, augalų šaknys ir kitos organinės priemaišos. Labai svarbu, išlyginus ir supurenus dirvos paviršių jį tolygiai suvoluoti, nes vėliau gali atsirasti duobučių, kurių nepavyks panaikinti.

Pasirūpiname, kad prieš ruloninės vejos įrengimo darbus būtų nei per sausas, nei per šlapias viršutinis dirvos sluoksnis.

Visada stengiamės ruloninės vejos įrengimo darbus pradėti nuo didžiausio ploto ir ruloninę veją kloti nuo sklypo krašto. Ruloninę veją visada klojame „šachmatų principu“, taip kad klojant ruloninės vejos pabaigos kraštas nesutaptų su prieš tai buvusiu ruloninės vejos pabaigos kraštu. Stengiamės, kad kiekvienos ruloninės vejos pabaigos kraštas visada būtų ties kitos ruloninės vejos viduriu.

Atlikus ruloninės vejos įrengimo darbus, ruloninę veją gausiai paliesime vandeniu. Kol dar ruloninė veja yra šlapia, ją suvoluosime ir kuo geriau prispausti prie dirvos paviršiaus, kad neliktų oro tarpų.

Rekomenduosime klientui, jeigu orai sausi ir nėra gausaus lietaus, tai toliau  dar savaitę ruloninę veją gausiai laistyti ir po 5 – 10 dienų (priklausomai nuo oro sąlygų) nupjauti ir patręšti. Reikia būti atidiems, jeigu yra kaitrios vasaros dienos, tai ruloninę veją lieti galima tik anksti ryte ar vėlai vakare, nes liejant dienos metu, kai ruloninė veja yra įkaitusi, galite nudeginti.

Ruloninės vejos įrengimas (dirvos paruošimo ir klojimo darbai) nuo 3€/m².

Ruloninės vejos kainas galite sužinoti ČIA.

Iš tiesų, ruloninės vejos įrengimas nėra sudėtingas, bet sklypo lyginimo ir dirvos paruošimo darbus siūlytume palikti profesionalams.

Ruloninės vejos prekyba

Veją pristatome šviežią, laiku ir už sutartą kainą.

ĮSIGYTI

Kaip įsirengti ruloninę veją?

Papasakosime, kaip įsirengti ruloninę veją patiems.

SUŽINOTI DAUGIAU

Ruloninės vejos įrengimas

Papasakosime plačiau apie mūsų teikiamą paslaugą.

SUŽINOTI DAUGIAU

Ruloninės vejos pristatymas

Papasakosime plačiau apie ruloninės vejos pristatymą.

SUŽINOTI DAUGIAU