Ruloninės vejos pardavimas, pristatymas, klojimas
Linkmenų g. 13 (K2), Vilnius
Pir-pen: 08:00 - 19:00, Šeš-Sek: 08:00 - 17:00

Veja parduodama tik su pristatymu, vejos pasiimti savo transportu negalima.

Bendraudami su skirtingais Lietuvos bei Užsienio šalių ūkininkais bei pritaikydami geriausius logistinius sprendimus, galime užtikrinti kad ruloninė veja jums bus visada pristatyta šviežia, laiku ir už sutartą kainą.

Kiekvienas ruloninės vejos augintojas taiko skirtingas auginimo ir priežiūros technologijas, ruloninės vejos nuėmimo techniką. Siekiant paspartinti ruloninės vejos užauginimą bei pardavimą prieš sėjimą galimą įterpti plastikinį tinklą, tuo atveju, netgi pirmų metų velėną, pjaunant su minimaliu grunto sluoksniu, galima bus sėkmingai išpjauti ir patiekti. Tinklas nereikalingas jei velėna auginama daugiau kaip 1 metus, yra pilnai susiformavusi. Kadangi mes bendraujame su skirtingais ruloninės vejos augintojai, galime pasiūlyti ir patiekti jums mūsų nuomone kokybiškiausią ruloninę veją.

Ruloninės vejos transportavimas turi savo specifiką. Pirmiausia ruloninės vejos svoris. Kadangi ji išpjaunama su 2-3 cm žemės sluoksniu jos svoris yra didelis. 1 m2 ruloninė veja sveria 20-25 kg. Tai jei norite atsivežti 50 kv.m. ruloninės vejos ji svers 1000 – 1025 kg (tai yra daugiau nei tona). Taip pat karštuoju sezono metu ilgiau užtrunkant transportuojant, ar nesudarant specialių transportavimui sąlygų, ji gali pradėti šusti. Todėl ruloninės vejos transportavimas kainuoja santykinai brangiau nei atsivežti plytas, medieną ir kitą. Transportas santykinai atpinga vežantis didesnį kiekį ruloninės vejos.